home

Všetko o rezorte Kaskády...

& Vitajte na stránkach Event Hotela Kaskády ***

 

Pre jednotlivcov a skupiny aj pre rodiny, na jednu noc či týždne, počas obchodných ciest, dovoleniek alebo školení a konferencií…

Autom len 25 minút z Trnavy a Nitry a 50 minút z Bratislavy. Priamo pri hoteli ponúkame pre našich zákazníkov pohodlnú a bezplatnú možnosť parkovania.

Vyberte si z nasledujúcej ponuky:

Ponuka pre FIRMY →
Ponuka pre ORGANIZOVANÉ SKUPINY →
Ponuka pre VEREJNOSŤ →
Ponuka pre SENIOROV →

&Niečo o nás

EVENT HOTEL KASKÁDY *** sa nachádza v lone lužných lesov, len pár metrov od ochrannej hrádze vodného diela Kráľová, štvrtého najväčšieho vodného rezervoáru na Slovensku. Komplex je vzdialený 60 km od hlavného mesta Bratislavy, 25 km od Trnavy a Nitry.

Objekt hotela bol postavený v roku 1978 ako ubytovacie a stravovacie zariadenie pre pracovníkov, ktorí sa podieľali na výstavbe vodného diela Kráľová. Vodné dielo bolo dokončené v roku 1982 a následne v roku 1983 prevzala objekt Jednota, ktorá tu začala prevádzkovať rekreačné zariadenie a to až do roku 1993.

Spoločnosť Kaskády zahájila svoje pôsobenie v roku 1997 od kedy poskytuje okrem ubytovacích a stravovacích služieb aj široké spektrum športovo-zábavných a konferenčných služieb.

Prosím, kontaktujte nás pre viac informácií alebo v prípade akýchkoľvek otázok. Tešíme sa na Vašu návštevu!

 

 

Pútače